Главная | Регистрация | Вход | RSSПонедельник, 05.12.2016, 01:20

Учителя Алматы

Меню сайта
Категории раздела
Биология [28]
ИЗО [12]
Профессиональное обучение [6]
Внеклассное чтение [16]
География [22]
Духовные ценности [10]
Если хочешь быть здоров [47]
Информатика [58]
История [48]
Иностранный язык [99]
Книжная полка [49]
Компьютер-бум [10]
Казахский язык и литература [181]
Математика [85]
Мир науки [11]
Моя Родина - Казахстан [42]
Музыка [97]
Начальная школа [399]
Общество семи муз [12]
Психологический клуб [11]
Русский язык и литература [129]
Родительское собрание [11]
Творческая личность [20]
Технология [21]
Физика [20]
Химия [31]
Экологическое воспитание [13]
Самопознание [35]
Наш опрос
Считаете ли вы результаты ЕНТ справедливыми?
Всего ответов: 1521
Статистика

Онлайн всего: 4
Гостей: 4
Пользователей: 0

Каталог статей

Главная » Статьи » Мастерская учителя » Казахский язык и литература

Пысықтауыш
" Алакөл ауданының білім бөлімі"мемлекеттік мекемесінің
"Достық кентінің№11 орта мектебі мектеп жасына дейінгі
шағын орталығы бар"коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі
Токсамбаева Сауле Мауткановна


Сынып 8 Мұғалім : Токсамбаева С Күні: Уақыты:
Сабақтың тақырыбы: Пысықтауыш
Сабақтың мақсаты: Пысықтауыш туралы жалпы мәлімет. Оқушылардың ойлау қабілетерін, білім, білік дағдыларын қалыптастыру. Ұжымшылдыққа, нақтылыққа тәрбиелеу.
Оқу нәтижелері: Оқушылардың теориялық білімдерін практикамен ұштастыру.
Жаттығулар: Сұрақтар, топпен жұмыс, постер қорғау, мәтінмен жұмыс, тапсырмалар.
Қолданыла-тын әдіс-тәсілдер: 1. Оқытудағы басқару және көшбасшылық. Диолог.
2. АКТ
3. Жас ерекшеліктеріне қарай тапсырмалар беру.
4. Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер.
5. Талантты және дарынды балаларды оқыту.
6. Оқуды бағалау.
Ресурстар: Қазақ тілі, ақпараттық желі, оқулық. Әдістемелік құралдар.
Сабақтың барысы: І кезең. Ұымдастыру.
Амандасу арқылы ынтымақтастықты қалыптастыру, оқушылар сөйлем мүшелері арқылы топқа бөлінеді. 5 мин
кезең Мұғалімнің әрекеті Оқушының әрекеті бағалау минут
Білу Үй тапсырмасын тексеру арқылы сұрақтарды тарқатып беремін. Әрбір сұрқтарға жауап беру арқылы балл жинайды. Миға шабу әдісі қолданылып оқушылар жауап беру кезінде сыни тұрғыдан ойланады. Критерий бойынша бағалау
(0-5 балл аралығын-да) есептелінеді.
Топ басшылары өз топ мүшелерін бағалап отырады. 5 мин
Түсіну Үй тапсырмасын қорытындылау. Берілген сұрақтарға толық жауап беру. (0-5 балл аралығын-да) 5 мин
Қолдану ІІ кезең. Жаңа тақырыпты түсіндіру. Топтық жұмыс. Суреттер мен жазуларды пішіндеу арқылы постермен жұмыс. Оқушылар диалогқа түседі. Әр топ оқушылары өз топ аттарын қорғап шығады, постермен жұмыс жасайды. (0-5 балл аралығын-да) 5 мин
Талдау Мәтінмен жұмыс. Жаңа сабақты түсіндіріп, жас ерекшеліктеріне қарай мәтінмен жұмыс,талдау жасайды. Берілген уақыт ішінде мәтінмен жұмысты орындайды. (0-5 балл аралығын-да) 7 мин
Жинақтау Сұрақ-жауап.
Оқушылар арасынан дарынды және қабілетті оқушыларды анықтау. Оқушылар сұрақ қойып жауап береді. (0-5 балл аралығын-да) 8 мин
Бағалау Топ басшылары өз топ мүшелерін бағалайды. 5 мин
Үйге тапсырма: 76-жаттығу
Категория: Казахский язык и литература | Добавил: saule-mautkan (19.02.2016) | Автор: Токсамбаева Сауле Мауткановна E
Просмотров: 214 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Вход на сайт
Поиск
Друзья сайта

Академия сказочных наук

  • Театр.kz


  • Copyright "Школа" Интернет-портал "Детство-kz"© 2016
    Сайт управляется системой uCoz