Главная | Регистрация | Вход | RSSЧетверг, 08.12.2016, 23:27

Учителя Алматы

Меню сайта
Категории раздела
Биология [28]
ИЗО [12]
Профессиональное обучение [6]
Внеклассное чтение [16]
География [22]
Духовные ценности [10]
Если хочешь быть здоров [48]
Информатика [58]
История [49]
Иностранный язык [99]
Книжная полка [49]
Компьютер-бум [10]
Казахский язык и литература [181]
Математика [85]
Мир науки [11]
Моя Родина - Казахстан [42]
Музыка [97]
Начальная школа [399]
Общество семи муз [12]
Психологический клуб [11]
Русский язык и литература [129]
Родительское собрание [11]
Творческая личность [20]
Технология [21]
Физика [20]
Химия [31]
Экологическое воспитание [13]
Самопознание [35]
Наш опрос
Считаете ли вы результаты ЕНТ справедливыми?
Всего ответов: 1522
Статистика

Онлайн всего: 5
Гостей: 4
Пользователей: 1
жанар

Каталог статей

Главная » Статьи » Мастерская учителя » Математика

Ауада ұшу.
Сабақтың тақырыбы: Ауада ұшу.

Сабақтың мақсаты: а)Білімділік: тақырыптың мазмұнын ашып, ғылымилылығымен қатар өмірмен байланысына, техникада, тұрмыста қолданылуына көз жеткізу.
ә) Дамытушылық: Оқушылардың ойлау, өздігінен іздену қабілеттерін дамыту.  б)Тәрбиелік: Оқушыларды білімдерінің нәтижесінде өздерін бағалай білуге, тиянақтылыққа тәрбиелеу. 
Сабақтың көрнекілігі: тұз, ареометр, су, шыны стақан, түтікше цилиндр, компьютер, слайд, интерактивтік тақта 
Сабақтың барысы:  І.Ұйымдастыру. (оқушылармен амандасу, тексеру.)
а)Топқа бөлу Геометриялық фигуралар арқылы ( үшбұрыш,төртбұрыш, шеңбер)

ә) Психологиялық ахуал дайындық – тренинг «Қызыл өрік» би.
ІІ.Үй тапсырмасын қайталау.
Денелердің жүзу шарттары қандай? Сурет арқылы денелердің жүзу шарттарын сұрап отырып, тақтаға сурет астына жаздыру  Денелердің жүзу шарттарын сұрау:  1) Fа= FА 2) Fа >FА 3) Fа <FА
Fа= FА дене батып ішінде жүзеді ;
Fа > FА батады;
Fа < FА бетіне көтеріліп,қалқиды
2. Сөзжұмбақ шешу  1. Адамның қан айналымындағы қысымды өлшейтін құрал  2. Ығыстырушы күшті тапқан грек ғалымы  3. Грекше физика сөзі  4. Дененің пішіні мен өлшемінің өзгеруі  5. Салмақтың өлшем бірлігі  6. Қысымның өлшем бірлігі  Қандай сөз шықты?
3. Формула құрастыр. Интерактивтік тақтада формула құрастыру.  а) F = pS, S = ;
ә) P = mg, m = ; g = ;
б) FА= ρVg, ρ =  ; Vg = ;
в) F = kx, k = ;
г) m = ρV, V= ; ρ = ;
ІІІ. Жаңа сабақты түсіндіру.  Дәптерлеріне тақырыпты жаздыру. 14.04.14 ж
Ауада ұшу.( Үш топқа тапсырма беріледі,оны оқып флипчартка түсіру және Джиксо стратегиясы бойынша түсіндіру.)
IV. Жаңа сабақты бекіту:1. Есеп шығару. Оқулықтың 157 бетін ашыңдар. 31жаттығу №1.
2. Келесі есебіміз 154-беттегі. Эксперименттік есеп  Біреуіне таза су, екіншісіне тұзды су құйылған екі ыдыс алыңдар. Әр ыдысқа бір-бір картоптан салыңдар. Тәжірибе нәтижесін түсіндіріңдер 

VI. Үйге тапсырма:
§ 59 оқу . 31жат №.2
VII. Бағалау.

IX.Рефлексия. Нені білдім?
Нені үйрендім?
Категория: Математика | Добавил: ляззат (13.01.2015) | Автор: Макишева Маржан Хамитовна E
Просмотров: 447 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Вход на сайт
Поиск
Друзья сайта

Академия сказочных наук

  • Театр.kz


  • Copyright "Школа" Интернет-портал "Детство-kz"© 2016
    Сайт управляется системой uCoz