Главная | Регистрация | Вход | RSSПятница, 09.12.2016, 05:00

Учителя Алматы

Меню сайта
Категории раздела
Биология [28]
ИЗО [12]
Профессиональное обучение [6]
Внеклассное чтение [16]
География [22]
Духовные ценности [10]
Если хочешь быть здоров [48]
Информатика [58]
История [49]
Иностранный язык [99]
Книжная полка [49]
Компьютер-бум [10]
Казахский язык и литература [181]
Математика [85]
Мир науки [11]
Моя Родина - Казахстан [42]
Музыка [97]
Начальная школа [399]
Общество семи муз [12]
Психологический клуб [11]
Русский язык и литература [129]
Родительское собрание [11]
Творческая личность [20]
Технология [21]
Физика [20]
Химия [31]
Экологическое воспитание [13]
Самопознание [35]
Наш опрос
Считаете ли вы результаты ЕНТ справедливыми?
Всего ответов: 1522
Статистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0

Каталог статей

Главная » Статьи » Мастерская учителя » Математика

Екі еселенген бұрыштың формулалары
I. Сабақтың тақырыбы: «Екі еселенген бұрыштың формулалары»
II. Сабақтың мақсаты:
а) Оқушыларға екі еселенген бұрыштың формулаларымен таныстыру.; Оқушыларды қолдану алгоритмін оқытып үйрету.
ә) Сабақ барысында оқушылардың екі еселенген бұрыштың формулаларын есептер шығаруда қолдана білуге жаттықтыру; өткен сабақтарда алған білімдерін, яғни трогонометриялық тепе-теңдіктерді, тригонометриялық функциялардың ширектегі таңбаларын, келтіру және қосу формулаларын пайдалана білуге дағдыландыру.
б) Оқушыларды есептер шығаруда еңбек сүйгіштікке, тиянақтылыққа, шыншылдыққа тәрбиелеу.
III. Сабақтың көрнекілігі: формулалар, ауызша есептер, интерактивті тақта
IV. Сабақтың өту әдісі: түсіндіру, жаттықтыру, сұрақ-жауап, талдау
V. Сабақтың барысы:
а) Ұйымдастыру кезеңі
ә) Үй тапсырмасын тексеру (3-5 минут)
б) Өткенді қайталау (5-10 минут)

Сұрақтар:
1. Негізгі тригонометриялық тепе-теңдіктер.
2. Тригонометриялық функциялардың ширектегі таңбалары.
3. Келтіру формулалары
4. Қосу формулалары.

Ауызша есептер:
1. т/к:
2. а)
б)
3. а)
б)
4. а) б)
5.
6.

VI. Жаңа сабақ
Қосу формулаларын пайдаланып -ны бұрыштың тригонометриялық функцияларды өрнектеуге болады:,









VII. Сабақты бекіту

№508 Өрнекті ықшамдаңдар
1)
2)
3)
4)
5)
10)

№509 және деп алып өрнектердің мәнін табыңдар.

а)


ә)
б)

№511 Тепе-теңдікті дәлелдеңдер:
1)
2)

VIII. Үйге тапсырма: №510
IX. Бағалау
Оқушылар күнделігімен жұмыс
Категория: Математика | Добавил: nurgul (09.02.2012) | Автор: Арарат Есмаганбетов E
Просмотров: 2966 | Комментарии: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 2
2 Муха   (26.03.2012 11:13)
Тақырыптың әр кезеңдері бір-бірімен байланыстырып, оңайдан қиынға қарай есептер қолданылған. Сабағыңызға рахмет!

1 SD   (27.02.2012 11:27)
Жаксы сабак жоспары екен. Рахмет!

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Вход на сайт
Поиск
Друзья сайта

Академия сказочных наук

  • Театр.kz


  • Copyright "Школа" Интернет-портал "Детство-kz"© 2016
    Сайт управляется системой uCoz